Aktualita

Výsadba stromů - jaro 2021


Spolek pro obnovu PP V olších zve občany k avizované výsadbě stromů v sobotu 1.5.2021 od 9:00 (náhrada za zrušený podzimní termín). Sázet se bude od hřbitova podél cesty na Dolní Kounice. Stromky a ostatní potřebné věci budou zajištěny. S sebou vemte vhodné nářadí a rukavice. Budou dodržovány požadované rozestupy v souladu s aktuálním vládním nařízením.

V případě zájmu o sponzorství stromku, tedy o jeho koupi a případně i vlastní výsadbu napište do schránky chrast@trbousany.cz nebo kotaskova@trbousany.cz. Sponzorovaný stromek bude opatřen cedulkou se jménem sponzorské rodiny a datem výsadby.výsadba stromůPůvodní oznámení:
V posledním čísle obecního zpravodaje jsme avizovali podzimní výsadbu "Trboušanské aleje" při cestě na Dolní Kounice. Součástí byla i možnost "sponzoringu" -  tedy zafinancování koupě stromu, který by následně nesl cedulku se jménem občana či rodiny, který tento strom koupila a samozřejmě i možnost si strom zasadit a případně se o něj i v budoucnu starat. 

Celá akce byla plánována na státní svátek 28.10.2020. Vše bylo organizačně zajištěno, stromy objednány. Bohužel současná covidová situace nám znemožnila tuto akci uskutečnit, a proto ji přesouváme na jaro 2021. 

Pro občany stále platí nabídka možnosti pořízení vlastního stromu. Několik rodin se nám již nahlásilo. Uvítáme další sponzory. Pokud máte zájem i Vy, napište prosím do schránky
kotaskova@trbousany.cz .