Judo Dolní Kounice

Judo Dolní Kounice

Oddíl judo Dolní Kounice v Trboušanech

Sportovní klub byl založen v roce 2004. Naším hlavním cílem je zejména spojovat zájemce o judo a sebeobranu všech věkových kategorií, propagovat a rozvíjet krásnou olympijskou disciplínu, pomáhat vytvářet podmínky pro sportování dětí a mládeže, organizovat a řídit soutěže a tréninkové kempy juda. Snažíme se také vyvíjet další činnosti v zájmu svých členů související nejen s judem a navazujícími sportovními i nesportovními aktivitami. Náš spolek je členem Českého svazu judo, členem České unie sportu a část členů reprezentuje také Sokol Nové Bránice.

Trénujeme v tělocvičně pod sálem Obecního úřadu v Trboušanech, za což obci Trboušany moc děkujeme. Bez této úžasné podpory by to nešlo.

Naši členskou základnu tvoří především děti a mládež, ale i dospělý si u nás zatrénují. Naše tréninkové skupiny navštěvují sportovci od 4 let. Mimo samotného juda si mohou vyzkoušet lekce sebeobrany, kondiční, silové tréninky a jednou za 14 dní plavání zdarma. K dispozici mají rovněž vybavenou posilovnu.

V roce 2023 máme více než 150 aktivních členů ve všech věkových kategoriích. Od roku 2022, kdy jsme dosáhli v kategorii dorostu na PČR na dvě zlaté medaile (Adam Jakš a Petr Dvořák), máme zastoupení v reprezentačním družstvu dorostu a kluci se pravidelně účastní prestižních Evropských pohárů. V roce 2023 se poprvé v historii našeho oddílu účastnil náš člen Mistrovství Evropy kadetů (Adam Jakš). Za výborné výsledky roku 2022 byli Adam a Petr oceněni v anketě Sportovec roku a Talent roku 2022, pořádané Českou unií sportu.  

Co pořádáme:

  • Pravidelné tréninkové jednotky pro děti, mládež i dospělé
  • Mini judo – sportovní přípravka pro předškolní děti bez juda
  • Chřástal judo camp pro mládež, po vedením zkušených reprezentantů
  • Pravidelně vysíláme děti na Judo Heroes Camp mezi nejlepší závodníky z ČR
  • Pravidelné kondiční cvičení pro dospělé členy i nečleny
  • Pravidelná letní, jarní a podzimní soustředění
  • Pravidelné příměstské soustředění v Trboušanech
  • Semináře sebeobrany

Více informací najdete na www.judokounice.eu nebo v příspěvcích na našich FB stránkách www.facebook.com/judodolnikounice

 

judo


judo 2